In English Latviski
Bureau Veritas

Vadošie pētnieki sāk izmantot jaunākās tehnoloģijas

13.09.2017

Strādājot zinātnē, svarīgi ne tikai sekot līdzi jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, bet arī tās pielietot praksē, tādējādi ievērojami uzlabojot savu laboratorijas darbplūsmu. Rezultāti tiek iegūti ātrāk, pie tam tie ir kvalitatīvāki un vieglāk apstrādājami, lietojot nākamās paaudzes instrumentu PGM™ un Ion Touch™ 2 sistēmas.

Augusta beigās triju dienu garumā SIA „BioAvots” tehniskā atbalsta speciāliste (en: FAS – Field Application Specialist) Rita Demidenko un produktu speciāliste Elīna Gloda palīdzēja jaunajiem lietotājiem iepazīt un sākt strādāt ar jauno Thermo Scientific Ion Torrent Ion Touch™ 2 sistēmu, kas atvieglo ikdienas laboratorijas darbplūsmu, strādājot ar Ion PGM™ - tiek nodrošināts automātisks risinājums atkārtojamu rezultātu iegūšanai. Aicinām uzzināt vairāk par šo risinājumu informatīvajā materiālā.

Apmācību dalībnieki: (no kreisās) J.Stepanovičs, R.Demidenko un N.Paramonova.

Kā rezultātā Natālija Paramonova (Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta Genomikas un bioinformātikas grupas vadošā pētniece) un Juris Stefanovičs (LU Medicīnas fakultāte) ieguva praktiskas zināšanas darbā ar instrumentiem, vēl jo vairāk – apmācības rezultējās ar pozitīvu iznākumu – iegūtos datus ir iespējams izmantot un analizēt tālākajam darbam.

Esam patiesi priecīgi, ka tagad Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes Internās medicīnas katedras Personalizētās medicīnas laboratorija var būt viena  no vadošajām laboratorijām savā nozarē un vēl sekmīgāk strādāt ar paraugiem.

Jauniegūtās zināšanas un prasmes tiek liktas lietā.

Ja ir radusies interese par šīm sistēmām, aicinām sazināties ar produktu speciālisti molekulārās bioloģijas jautājumos – Elīnu Glodu (elina.gloda@bioavots.lv, 27718279).

Uz sazināšanos!

© BIOAVOTS SIA 2021