In English Latviski
Bureau Veritas

Izvēlies zaļāku dzīvesveidu ar TSX sērijas ledusskapjiem un saldētavām

28.08.2017

Pievēršoties arvien zaļākam dzīvesveidam, arī laboratorijas izvērtē elektroenerģijas patēriņu un izmantoto materiālu ietekmi uz vidi. Thermo ScientificTM ir radījis risinājumu tieši Jūsu laboratorijai – TSX sērijas ultra-zemas temperatūras saldētavas un ledusskapjus, kas ir drošāki, energoefektīvāki, klusāki un kompaktāki.

 

Thermo ScientificTM augstas veikstspējas ledusskapjiem, saldētavām un ultra-zemas temperatūras saldētavām ir tādas funkcijas, kas palīdzēs nodrošināt ne tikai ilgtspējību, bet arī augstu jaudu, neraizējoties par izdevumiem. Jaunā V-drive tehnoloģija spēj noturēt temperatūras viendabīgumu, kas pielāgojas laboratorijas videi.

Jaunākās sērijas risinājumi:

  • TSX sērijas ultra-zemas temperatūras saldētavas

Pieejami četri dažādi tilpumi, kas sasniedz -80oC temperatūru, maksimāli palielina uzglabājamo paraugu ietilpību un sniedz ievērojamus enerģijas ietaupījumus, salīdzinot ar citām saldētavām.

 

  • TSX sērijas augstas veiktspējas ledusskapji

Šie jaunie modeļi paredzēti, lai sasniegtu laboratoriju un klīnisku prasībām atbilstošu veiktspēju paraugiem, kam nepieciešama uzglabāšana no 2 līdz 8 °C temperatūrā.

 

  • TSX sērijas augstas veiktspējas -20oC un -30oC saldētavas

Sniedz lietotājam klusu un ilgtspējīgu alternatīvu situācijās, kad izvēlēsieties -30oC automātiskās vai -20oC manuālās atkausēšanas modeļus.

 

Aicinām iepazīties tuvāk ar šo jaunākās paaudzes saldētavu un ledusskapju risinājumiem TIEŠSAISTĒ un INFORMATĪVAJOS MATERIĀLOS.

Sazinieties ar mūsu produktu speciālistiem, kas labprāt iepazīstinās tuvāk ar modeļiem, rakstot info@bioavots.lv. Uzziniet vairāk arī par citiem SALDĒŠANAS IEKĀRTU RISINĀJUMIEM .

Ceram uz turpmāku sadarbību!

© BIOAVOTS SIA 2021