In English Latviski
Bureau Veritas

Invitrogen (Pierce) proteīnu bioloģijas produkti

28.03.2017

Ar prieku paziņojam, ka, paplašinot darbību, varam atrast vēl vairāk risinājumu tieši Jūsu laboratorijas vajadzībām – piedāvājumā ir pieejami Invitrogen (agrāk Pierce) proteīnu bioloģijas produkti, ietverot ļoti plašu validētu monoklonālo un poliklonālo antivielu klāstu.

Pieejami augstās kvalitātes “Thermo Scientific” PCR enzīmi un gatavie PCR reakciju maisījumi, kas nodrošina augstu veiktspēju, teicamu eksperimentu atkārtojamību un parocīgu lietošanu. Ļoti plašs restrikcijas enzīmu klāsts

Savukārt GeneJet un MagJet reaģentu komplekti ir paredzēti ātrai un efektīvai genomiskās, mitohondriālās un vīrusu DNS/RNS izdalīšanai no dažāda veida augu un dzīvnieku materiāla. GeneJet produktos izmantota silīcija membrānu tehnoloģija ērtu spin kolonnu veidā, savukārt MagJet produktos - magnētisko lodīšu tehnoloģija. Iespējams izolēt lielāku daudzumu augstas kvalitātes DNS un RNS, salīdzinot ar citu ražotāju nukleīnskābju izolēšanas komplektiem. 

Ja ir radusies interese pēc šiem produktiem, ar prieku iepazīstināsim Jūs tuvāk! Lūdzu, sazinieties ar mūsu produktu speciālistiem - Elīnu (elina.gloda@bioavots.lv) vai Ati (atis.minde@bioavots.lv).

Ceram uz sekmīgu turpmāko sadarbību!

© BIOAVOTS SIA 2021