In English Latviski
Bureau Veritas

Izmēģini jau tagad jaunākās paaudzes mikroskopus EVOS

01.02.2017

Mikroskopēšana ir viena no svarīgākajām zinātnē pielietojamām metodēm, kas ir nepieciešama dzīvo organismu uzbūves izpētei. Thermo Fisher Scientific ir radījis jaunākās paaudzes EVOS™ šūnu attēlveides sistēmas. Aicinām iepazīties ar šo mikroskopijas sistēmu sniegtajiem ieguvumiem un izmēģināt savā laboratorijā jau šodien!

EVOS piedāvā gan fluorescences, gan caurstarojošās attēlveides sistēmas, kas izstrādātas, lai atvieglotu mikroskopijas darbplūsmu, bet tajā pašā laikā iegūtu precīzus rādījumus. 

Flourescences sistēmas:

EVOS FL šūnu attēlveides sistēma  Piesakies uz demo jau šodien!

Revolucionāra sistēma, kas ļauj elastīgi veikt visbiežāk lietotos epifluorescences mikroskopijas protokolus. Sistēma apvieno precizitāti ar unikālu dizaina funkcionalitāti.

EVOS FLoid šūnu attēlveides stacija

EVOS FL Auto šūnu attēlveides sistēmas

 

Caurstarojošās sistēmas:

EVOS XL Core šūnu attēlveides sistēma Piesakies uz demo jau šodien!

Šī mikroskopēšanas sistēma ir lielisks papildinājums jebkurai laboratorijai, kas strādā ar šūnu kultūrām. Ergonomiski izstrādātā viss-vienā XL Core sistēma var ietilpt gan laminārā, gan uz blakus esošā galda, padarot to par ērti pieejamu rīku, lai ātri analizētu šūnu kultūras.

EVOS XL šūnu attēlveides sistēma

                                                                                    

Iedrošinām ikvienu interesentu aprobēt kādu no mikroskopēšanas sistēmām, sazinoties ar mums – info@bioavots.lv vai elina.gloda@bioavots.lv. Ar prieku palīdzēsim atrast labāko risinājumu.

 

© BIOAVOTS SIA 2021