In English Latviski
Bureau Veritas

Thermo Scientific Finnpipette pipetēšanas sistēmas

17.01.2016

Vienas saimes pipetes ir viss, kas jums nepieciešams, lai ērti izpildītu jebkurus izaicinošākos uzdevumus. Thermo Scientific Finnpipette pipetes raksturo lietošanas vieglums un precizitāte, produktivitāte un ergonomika. Katrs sistēmas uzlabojums ir mērķtiecīgi izstrādāts, lai padarītu ikdienu laboratorijā drošāku, vieglāku un sekmīgāku, padarot Finnpipette par izcilu un uzticamu standartu.

7 iemesli, kādēļ izvēlēties tieši Thermo Scientific Finnpipette pipetēšanas sistēmas:

  • Izcila ergonomika – no svara ziņā vieglā dizaina līdz pipetēšanas funkcijām, kas neprasa piepūli.
  • Visaptveroša modeļu atlase – iekļaujot vienkanāla, 8-, 12- un 16-kanālu modeļus, kam pieejami tilpumi diapazonā no 0,2 µL līdz 10 mL.
  • Plaša klāsta uzgaļi – izvēlieties no standarta vai specializēta risinājumiem priekš specifiska pielietojuma un uzlabotai ergonomikai.
  • CE zīme Finnpipette F1 un Finnpipette F2 pipetes, lietojot kopā ar Finntips uzgaļiem, ir apzīmētas ar CE zīmi saskaņā ar Eiropas IVD direktīvu.
  • Ērta kodēšanas sistēma Finnpipettes un Finntips ir kodēti pēc krāsas atkarībā no tilpuma, lai būtu vieglāk izvēlēties atbilstošo pipeti un uzgaļus jebkurā vidē.
  • Kvalitāte, uz ko var paļauties – katra pipetēšanas sistēma ir sertificēta atbilstīgi standartiem - ISO 9001, ISO 14001 un ISO 13485.
  • Nozarē vadošā garantija – saņemiet 5 gadu pagarināto garantiju Finnpipette F1 vai F2 pipetēm vai līdz pat 2 gadu garantiju Finnpipette Novus elektroniskajām  pipetēm caur ērtu tiešsaistes reģistrāciju.

Vairāk informācijas tiešsaistes informatīvajā materiālā.

Lai uzzinātu vairāk par pipešu risinājumiem un cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums: info@bioavots.lv. Labprāt atbildēsim uz jautājumiem.

© BIOAVOTS SIA 2021