In English Latviski
Bureau Veritas

Izmēģini jau tagad ProFlex PĶR sistēmas demo!

29.08.2016

ProFlex™ polimerāzes ķēdes reakcijas (PĶR) sistēma apvieno uzticamu darbību un augstu veiktspēju, ko jau iepriekš esi izbaudījis, strādājot ar Applied Biosystems™ termokamerām, kurām ir elastīga konfigurācija un kontroles funkcijas, kas atbilst jūsu laboratorijas ikdienas darbplūsmas vajadzībām.

Šo ProFlex™ PĶR sistēmu raksturo modernizēta mobilitāte. Maināmais bloku formāts ļauj lietotājam maksimāli palielināt paraugu daudzumu atkarībā no PĶR vajadzībām. Šobrīd ProFlex™ PĶR sistēma ir aprīkota ar labāku savienojamību ar datu mākoni un uzlabotu mobilitāti, kas sniedz drošu pieeju termokamerai, kad un kur vien tas ir nepieciešams.

 

Tehniskā specifikācija

Šī ir vienīgā termokamera, kas ļauj paralēlu pieeju vienlaicīgi trim lietotājiem, strādājot ar trim dažādiem blokiem. ProFlex™ PĶR sistēma palīdz saglabāt jūsu laboratorijas PĶR eksperimentus pārskatāmus, kontrolējamus un viegli plānojamus.

Sistēmu raksturo:

  • Pieejamība vairākiem lietotājiem – taisiet trīs eksperimentus vienlaicīgi, izmantojot trīs dažādus, savstarpēji nesaistītus vadāmos blokus.
  • Elastīga bloku konfigurācija – tiek pieņemti piecu tipu termālie bloki, lai optimizētu temperatūru un paraugu daudzumu.
  • Uzlabota savienojamība un mobilitāte – savienojieties ar termokameru caur mākoni vai viedierīci no jebkuras vietas ar 10GB lielo atmiņu un bezmaksas mobilo aplikāciju.
  • Vienkārša lietošana – lietoājam draudzīgais skārienjutīgais ekrāns atvieglo instrumenta lietošanu.
  • Darbojas ar pašreizējām zondēm – darbojas tāpat kā senākas paaudzes instrumenti ar termālās simulācijas režīmiem.

Uzziniet vairāk par produktu, apmeklējot Thermo Fisher Scientific mājaslapu.

Par iespējām izmēģināt ProFlex PĶR sistēmas demo un sistēmas sniegtos ieguvumus lūdzam sazināties, rakstot uz info@bioavots.lv vai ar produktu speciālisti Elīnu Glodu elina.gloda@bioavots.lv. Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!

Esam atvērti turpmākai sadarbību!

© BIOAVOTS SIA 2021