In English Latviski
Bureau Veritas

Centrifūgas un rotori, kas pārsteigs ar savu veiktspēju

15.08.2016.

 

Turpinām interesentus iepazīstināt ar SIA “BioAvots” laboratorijas aprīkojuma piedāvājuma klāstu. Šoreiz akcentēsim sadarbības partnera Thermo Scientific™ centrifūgu un rotoru plašo pielietojumu, apgalvojot, ka tā ir iespēja sekot līdzi jaunākajām centrifugēšanas tendencēm.  Zināms, ka paraugu sadalīšana ir nozīmīgs posms katras laboratorijas darbplūsmā, līdz ar to ir svarīgi apsvērt nepieciešamās centrifūgas tehnisko specifikāciju, izvēloties piemērotāko paātrinājumu. Katrs lietotājs var atrast tieši savai laboratorijai visveiksmīgāko risinājumu no plašā centrifūgu un inovatīvo rotoru piedāvājuma. Centrifugēšanas procesa laikā lietotājs var novērtēt katras centrifūgas augsto veiktspēju un daudzās pieejamās funkcijas.

 

Piedāvātās centrifūgu kategorijas:

Mikrocentrifūgas

Ražotāja kompaktās, drošās un ērti lietojamās mikrocentrifūgas apvieno jaudu ar komfortu. Novērtējiet, kā Thermo Scientific™ mikrocentrifūgas spēj paātrināt jūsu paraugu sagatavošanas procesus un izpildīt visus nelielā tilpuma protokolus.

Mazās galda centrifūgas

Thermo Scientific™ galda centrifūgas nodrošina efektīvu paraugu apstrādāšanu klīniskajiem protokoliem, šūnu kultūru lietošanai, mikroplašu apstrādāšanai un daudzām citām nepieciešamībām.

Universālās centrifūgas

Ražotāja universālās centrifūgas raksturo inovatīvo rotora tehnoloģiju, kas radīta, lai uzlabotu centrifūgu veiktspēju un pielāgojamību, lielāku paraugu ietilpību, kā arī lielāku ātrumu.

Superātrās centrifūgas

Sorvall™ superātrās centrifūgas apvieno modernākās tehnoloģijas, liela ātruma veiktspēju un daudzpusīgu rotora jaudu, ļaujot lietotājam ar iespaidīgajiem paātrinājuma rādītājiem palielināt savu produktivitāti.

Ultra-centrifūgas

Apvienojot lielu ātrumu, drošību un ergonomiku kompaktajā dizainā, šīs ultra-centrifūgas lietotājam sniedz izcilus rezultātus un daudzpusību dažādiem pielietojumiem.

Lielas ietilpības centrifūgas

Radītas, lai apvienotu neatkārtojamu veiktspēju un ērtu lietošanu ar uzlabotām funkcijām. Lielas ietilpības centrifūgas nodrošina augstas caurlaidspējas materiāla sadalīšanu, piemēram, asins banku un biobanku darbplūsmas nodrošināšanai.

Centrifūgu rotori

Piedāvātie centrifūgu rotori ir gatavoti no oglekļa šķiedrām, padarot tos neticami vieglus. Tie ir paredzēti maksimāli elastīgam lietojumam, nodrošinot kvalitatīvu paraugu sadalīšanu gan klīnikās, gan asins bankās, gan mikrobioloģijas, šūnu kultūru, molekulārās bioloģijas un genomikas laboratorijās.

 

Ja esat ieinteresēti mūsu plašajā centrifūgu un rotoru piedāvājumā un ja vēlaties savā laboratorijā ieviest jaunākās tehnoloģijas, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz info@bioavots.lv. Kopīgi atradīsim vispiemērotākos risinājumus Jūsu laboratorijas darbplūsmas nodrošināšanai.

© BIOAVOTS SIA 2021