In English Latviski
Bureau Veritas

Iepazīsti CO2 inkubatoru sniegtās iespējas jaunā skatījumā

Arvien vairāk zinātnieku visā pasaulē uztic savas kultūras Thermo ScientificTM CO2 inkubatoriem. Ražotāja piedāvātie ieguvumi balstās uz:

 • Pierādītu piesārņojuma novēršanas tehnoloģiju;
 • Augšanas procesus optimizējošiem risinājumiem, nodrošinot lietojamības elastīgumu;
 • Lietotājam draudzīgu dizainu, atvieglojot darbības un datu ievākšanu.

Piesārņojuma novēršanaThermo ScientificTM uzlabotās piesārņojuma kontroles tehnoloģijas aizsargā jūsu vērtīgās kultūras, ierobežo laika un resursu zaudējumus, kā arī nodrošina papildus drošību jūsu sterilajām metodēm.

Augstas temperatūras dekontaminācija – atbrīvojieties no nepieciešamības atdalīt sastāvdaļas sterilizācijas laikā. Thermo ScientificTM CO2 inkubatori piedāvā drošu un uzticamu attīrīšanu, tikai nospiežot vienu pogu.

HEPA gaisa filtri – aizsargā savas kultūras un samazini savu dīkstāves laiku. Nepārtrauktā filtrēšana cauri visam kameras tilpumam notiek ik pēc 60 sekundēm, tādējādi nodrošinot Klases 100 (ISO Klase 5) tīrās telpas gaisa kvalitāti pat 5 minūtes pēc durvju atvēršanas.


Piedāvājam šādas CO2 inkubatoru kategorijas:

 • Tiešās sildīšanas CO2 inkubatori
  Uzlabotai un pamata kultivēšanai tiek piedāvāti tiešās sildīšanas inkubatori, kam ir efektīvi augstas veiktspējas sildītāji, kas ir novietoti uz katras kameras virsmas, tādējādi nodrošinot konstantu temperatūras izplatību viscaur kamerai.
   
 • Ūdens čaulas CO2 inkubatori
  Thermo ScientificTM ūdens čaulas CO2 inkubatori ar unikālo triju sienu konstrukciju nodrošina nepārspējamu temperatūras stabilitāti, ko sniedz divi ūdens slāņi un augstas kvalitātes izolācija. Šie inkubatori sniedz uzticamu termisko aizsardzību un ātru atjaunošanos no apkārtējās vides temperatūras svārstībām.
   
 • Lielas ietilpības CO2 inkubatori
  Thermo ScientificTM lielās ietilpības CO2 inkubatori ir izstrādāti maksimālai ietilpībai un augstai caurlaidības spējai, nodrošinot papildus telpu lielu eksperimentu nodrošināšanai un ilgtermiņa paraugu uzglabāšanai. Šie inkubatori var viegli pielāgoties maisītājiem un bioreaktoriem, kā arī citām saistītām nelielām vai lielām ierīcēm, nodrošinot viscaur kontrolētu vidi.
   
 • Kompaktie CO2 inkubatori
  Šie Thermo Scientific™ Midi40 inkubatori ir ideāli paredzēti laboratorijām ar ierobežotām telpām, jo to izmērs ir piemērots mazām noslodzēm, kā arī būs saistošs tiem lietotājiem, kas meklē personalizētu darbvietu. Viegli lietojams, ekonomisks, aizņem maz vietas, tādējādi atļaujot ietaupīt vērtīgo vietu uz darba galda, kamēr tiek sagatavotas Jūsu šūnu kultūras.
   
 • FormaTM sērijas CO2 inkubatori
  Klāstā esošie Thermo Scientific™ Forma™ saimes CO2 inkubatori piedāvā jaunus un inovatīvus risinājumus Jums tik svarīgo šūnu kultūru vajadzībām, palīdzot sasniegt savus mērķus ātrāk un uzticamāk nekā vēl jebkad iepriekš.
   
 • Heracell VIOS CO2 inkubatori
  Sasniedz savu nākamo svarīgo atklājumu ar Thermo ScientificHeracell™ VIOS CO2 inkubatoriem. Tie ir speciāli izstrādāti, lai nodrošinātu veiktspējas drošību, lietošanas ērtumu un īpašības, kas nepieciešamas dažāda veida kultūru audzēšanas vajadzības – no pamata pētījumiem līdz vismodernākajiem lietojumiem.


Ja vēlaties papildināt savas laboratorijas aprīkojumu tieši ar kādu no šiem CO2 inkubatoriem, sazinieties ar mūs produktu speciālistiem, lai izvērtētu vispiemērotākos variantus Jūsu laboratorijas vajadzību sekmīgai nodrošināšanai: info@bioavots.lv.

Esiet gatavi jaunai, vēl labākai pieredzei, strādājot ar Thermo Scientific™ CO2 inkubatoriem!

© BIOAVOTS SIA 2021