In English Latviski
Bureau Veritas

Piedāvātie saldēšanas iekārtu risinājumi

17.06.2016


Mūsu pārstāvētais pasaules vadošais laboratorijas aprīkojuma ražotājs Thermo Fisher Scientific piedāvā plaša klāsta saldēšanas iekārtas.
Aukstumu saglabājošās iekārtas un paraugu sagatavošanas risinājumi nodrošina aizsardzību plašai paraugu izlasei vēl plašāka diapazona uzglabāšanas apstākļos – no 4 oC augstas veiktspējas laboratorijas ledusskapjiem līdz pat -196 oC kriogēnajām saldētavām. Atklājiet arī jūs, kādēļ zinātnieki visā pasaulē ir izvēlējušies tieši Thermo ScientificTM saldēšanas iekārtas un palīgmateriālus, lai pasargātu vairāk nekā 2 miljardus savu paraugu.

Piedāvājumā esošās saldēšanas iekārtu kategorijas:

 • Ļoti zemas temperatūras saldētavas un piederumi
  Ražotāja piedāvātās ļoti zemas temperatūras saldētavas sevī apvieno augstu uzticamību un augstāko veiktspēju ar rentablu darbību, enerģijas taupīšanu un ilgtspējību. Nodrošiniet savu inventāru ar Thermo ScientificTM plauktu un kastīšu risinājumiem.
 • Laboratorijas ledusskapji
  Ražotāja laboratorijas ledusskapji ir speciāli radīti, lai aizsargātu vērtīgos bioloģiskos paraugus. Ledusskapji ir īpaši paredzēti vakcīnu, asins, reaģentu un citu temperatūras jutīgu paraugu uzglabāšanai, nodrošinot precīzu temperatūras uzraudzību.
 • Laboratorijas saldētavas
  Ražotāja laboratorijas saldētavas ir nodrošinātas ar modernizētām kontroles un trauksmes sistēmām, padarot tās par ideāliem risinājumiem dzīvības zinātņu, klīnikas un rūpniecības vajadzībām.
 • Vakcīnu uzglabāšanas risinājumi
  Ļoti svarīgs faktors vakcīnu uzglabāšanai ir pareiza ledusskapja vai saldētavas izvēle. Thermo ScientificTM laboratorijas iekārtas ir radītas, lai aizsargātu Jūsu temperatūras jutīgās vakcīnas.
 • Laboratorijas ledusskapju-saldētavu kombinācijas
  Ražotāja ledusskapju un saldētavu kombinācijas piedāvā ērtu uzglabāšanu divās temperatūrās, aizņemot maz vietas. Modeļi ir pieejami kā laboratorijas, tā arī sprādzienbīstamu un viegli uzliesmojošu materiālu uzglabāšanai.
   
 • Kriogēnās sistēmas un piederumi
  Sistēmas, kas radītas, lai nodrošinātu kriogēnu paraugu stingrās uzglabāšanas prasības. Ražotājs piedāvā automātiskas un manuālas šķidrā slāpekļa uzglabāšanas sistēmas un piederumus, lai palīdzētu garantēt maksimālu paraugu aizsardzību.
   
 • Laboratorijas ledusskapju un saldētavu piederumi
  Optimizē sava ledusskapja vai saldētavas veiktspēju un efektivitāti, izmantojot papildpiederumus no Thermo ScientificTM plašā klāsta, tai skaitā, izejas kabeļus, kodētās pieejas atslēgas, trauku turētājus, gaisa filtrus, atvilktņu atdalītājus u.c. risinājumus.
 • Saldēšanas iekārtu bezvadu uzraudzības risinājumi
  Ražotāja bezvadu uzraudzības risinājumi kontrolē kritiskos parametrus kā pašam stacionārajam aprīkojumam, tā arī aukstuma nemainīgumam, padarot saldēšanas iekārtu izsekošanu tik vienkāršu kā vēl nekad.
 • Aukstumā glabājamu paraugu sagatavošana
  Vēl vairāk kontrolēts sasaldēšanas process pirms uzglabāšanas ļoti zemas temperatūras vai kriogēnajās saldēšanas iekārtās palīdz pasargāt paraugus. Ražotājs piedāvā plaša klāsta saldētavas un to piederumus atbilstoši Jūsu aukstumā glabājamo paraugu vajadzībām.

Ja vēlaties tuvāk iepazīties ar plašo piedāvājumu un mūsdienīgajiem risinājumiem laboratorijas darbplūsmas nodrošināšanai, kā arī saņemt cenu piedāvājumu, lūdzu sazinieties ar produktu speciālistiem, rakstot uz e-pastu: info@bioavots.lv.
Ar prieku palīdzēsim atrast veiksmīgāko risinājumu tieši Jūsu laboratorijas vajadzībām!

© BIOAVOTS SIA 2021