In English Latviski
Bureau Veritas
QuantStudio™ 6 Flex reālā laika PĶR sistēma, 384 bedrītes, portatīvais dators

Plānojiet eksperimentus šodien, bet attīstieties līdz ar rītdienas vajadzībām

Iepazīstinām ar Applied Biosystems® QuantStudio™ 6 Flex reālā laika PĶR sistēmu, ko izvēlas klienti Rīgā un visā pasaulē. Vienkārša darbplūsma, intuitīva programmatūra un skārienjutīgā ekrāna interfeiss, kura lietotājs iegūs izcilu rezultātu atkārtojamību par pieejamu cenu. Uzzini, kāpēc izvēlēties šo risinājumu jau tagad!

Šo sistēmu ir izvēlējusies un šobrīd ikdienas darbā izmanto akreditēta klīniski diagnostiskā laboratorija “GenEra”, kas specializējas molekulārās ģenētikas testēšanas jomā. “Sadarbojoties ar klientiem, vissvarīgākais ir izprast viņu nepieciešamības, vēlamo rezultātu un tad galu galā piemeklēt labāko risinājumu tieši konkrētās laboratorijas vajadzībām. Patiess prieks, ka ilggadējā lojālā saikne starp “BioAvots” un “GenEra” palīdz šai laboratorijai noturēt līdera pozīcijas savā jomā, ne tikai atvieglojot laboratorijas speciālistu darbu, bet arī sniedzot saviem klientiem maksimāli ātrus rezultātus. Tehnoloģiju nemitīga pilnveidošana un to ieviešana aprīkojuma komplektācijā paaugstina lietotāju apmierinātības līmeni, un tā ir ražotāja “Thermo Fisher Scientific” panākumu atslēga,” stāsta “BioAvots” produktu speciāliste Elīna Gloda.

Galvenie ieguvumi, izvēloties QuantStudio ™ 6 Flex reālā laika PĶR sistēmu:

• Pieejamas izmaksas, kas ļauj iegūt augstas efektivitātes instrumentu ar minimālu sākotnējo ieguldījumu;

• Savietojamība ar vairāk nekā 8 miljoniem TaqMan® testu gēnu ekspresijas, ģenētiskās variācijas, gēnu regulēšanas vai olbaltumvielu ekspresijas eksperimentiem;

• Viegli lietojama programmatūra, reaģējošs skārienjutīgs ekrāns un ērta bloka apmaiņa bez jebkādiem rīkiem;

• Rezultāti tikai 5 minūšu laikā.

 

Thermo Fisher Cloud

Mākoņrisinājums Thermo Fisher Cloud sniedz zinātniekiem drošu vietu, kur uzglabāt, analizēt un koplietot datus. Thermo Fisher qPCR Applied Biosystems analīzes moduļi ir tīmekļa pārlūkprogrammas programmatūras rīki, kas ir elastīgi, ātri un viegli lietojami. Šie programmatūras rīki ir savietojami ar Mac vai PC, kā arī lielāko daļu Applied Biosystems instrumentu failu tipiem.

VIDEO

Vēršam uzmanību, ka sistēmu var izmantot tikai izpētes vajadzībām. To nevar lietot diagnostikas procedūrās.

Lai uzzinātu vairāk par šo PĶR sistēmu un citiem sekvenēšanas risinājumiem, sazinieties ar “BioAvots” produktu speciālisti Elīnu Glodu (elina.gloda@bioavots.lv).

© BIOAVOTS SIA 2021