In English Latviski
Bureau Veritas

Pētnieki seminārā gūst jaunu pieredzi par proteīnu un RNS pētīšanas metodēm

Latvijas pētniekiem ir svarīgi izmantot jaunākās metodes savā zinātniskajā darbībā, lai sasniegtu atzīstamus rezultātus pasaules kontekstā. Maija vidū SIA “BioAvots” sadarbībā ar laboratorijas aprīkojuma, palīgmateriālu un reaģentu ražotāju Thermo Fisher Scientific rīkoja semināru par proteīnu un RNS pētīšanas metodēm un tehniskajiem risinājumiem zinātniskajā darbā.

Ap 25 pārstāvjiem no vadošajām proteīnu un RNS pētniecības laboratorijām, tai skaitā no Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra, Rīgas Stradiņa universitātes Onkoloģijas institūta, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes un no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, satikās vienuviet, lai palielinātu savu kompetenci un zināšanas jautājumos par proteīnu bioloģiju, ietverot paraugu sagatavošanu, elektroforēzi, Western-blot darbplūsmu, kā arī tika iepazīstināti ar jaunākajiem rīkiem darbā ar RNS.

 

Seminārā uzstājās vieslektori no Thermo Fisher Scientific – Olivier Eder un Anja Martinez, kuri profesionālā un atraktīvā veidā izklāstīja aktuālākos nozares jautājumus, kā arī deva daudzus praktiskus ieteikumus sekmīgākam ikdienas darbam, lai sasniegtu labākos rezultātus.

BioAvots komanda pateicas visiem dalībniekiem par izrādīto interesi un piedalīšanos seminārā! Ceram, ka seminārā iegūtā informācija būs lietderīga zinātniskajā darbā. Ja ir radušies papildus jautājumi par, lūdzam sazināties ar produktu speciālistiem Elīnu Glodu (elina.gloda@bioavots.lv) vai Ati Mindi (atis.minde@bioavots.lv), kuri labprāt palīdzēs atrast un izvēlēties labākos risinājumus darba laboratorijā.

© BIOAVOTS SIA 2021