In English Latviski
Bureau Veritas

Soli tuvāk izcilībai ar QuantStudio™ 3D digitālo PĶR sistēmu: Pirmā iekārta Rīgā

23.03.2018

Sekojot tehnoloģiju attīstībai un garantējot vēl labāku rezultātu saviem klientiem, arī Rīgā pētnieki sāk izmantot QuantStudio™ 3D digitālo PĶR sistēmu. Izvēloties šo risinājumu, pētnieki ieguvuši vēl ērtāku un precīzāku darbplūsmu savā laboratorijā – pirmoreiz Latvijā ir pieejama absolūtā kvantificēšana, izmantojot noslēgtu mikroshēmu tehnoloģiju, lai nodrošinātu uzticamāku metodi un precīzākus, konfidenciālus datus.

Kopš marta beigām Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūtā "BIOR" Dzīvnieku slimību diagnostikas laboratorija ir nodrošinājusi augstāku precizitāti, jutību un absolūtus kvantitatīvos rādītājus – laboratorijas īpašumā ir nonākusi jaunākā digitālā PĶR sistēma. Apmācībās piedalījās un pavisam jaunu pieredzi pētniekiem sniedza “BioAvots” produktu speciāliste Elīna Gloda ar kolēģi Ritu Demidenko (field application specialist), kura veica apmācības. Latvijā pirmo QuantStudio™ 3D digitālo PĶR sistēmu savām laboratorijā uzsāka lietot Molekulārās bioloģijas nodaļas vadītāja Lelde Grantiņa-Ieviņa ar kolēģiem Artjomu Mališevu,  Lāsmu Eglīti, Jūliju Trofimovu un Jūliju Kovalčuku.

  

Digitālā PĶR sistēma paplašina iespējas uzlabotām lietojumprogrammām. Ar digitālo PĶR tiek pielietota jauna pieeja nukleīnskābju noteikšanai un kvantitatīvai noteikšanai, kas sniedz alternatīvu metodi tradicionālajam reālā laika kvantitatīvajam PĶR, lai iegūtu vēl pilnīgāku kvantitatīvo novērtējumu un retu alēļu noteikšanu.

Izvēloties šo iekārtu, tās lietotāji iegūst:

     Absolūti dati ar augstu precizitāti un jutīgumu – iespēja noteikt un skaitīt atsevišķas molekulas;
     Vienkāršā darbplūsma - vienkārši ielādējiet un pārejiet uz digitālajiem datiem, izmantojot mikroshēmu sistēmu;
     Pieejama platforma - nekavējoties veiciet digitālo PĶR par pieņemamām cenām;
     Savietojamība - izmantojiet esošos TaqMan reāllaika PĶR testus;
     Slēgtā sistēma - palīdz ierobežot piesārņotājus, izmantojot aizzīmogotu mikroshēmu bez paraugu pārneses soļiem;
     Plašs dinamiskais diapazons - panāk linearitāti 5 līmeņos;
     Intuitīvā skata dati -  skārienjutīgais ekrāns un efektīva analīze, izmantojot Applied Biosystems Analysis Suite.

Lai uzzinātu vairāk par šo iekārtu, sazinieties ar produktu speciālisti Elīnu Glodu (elina.gloda@bioavots.lv), kura labprāt palīdzēs uzzināt neskaidros jautājumus. Informācija ir pieejama arī tiešsaistē. Pieejams VIDEO labākam ieskatam par sistēmas lietojumu.

© BIOAVOTS SIA 2021