In English Latviski
Bureau Veritas

Ar EXAKT patoloģijas zāģi griez vēl precīzāk un drošāk

29.01.2018

Vācu ražotājs EXAKT Advanced Technologies GmbH Latvijas patologiem prezentējis jaunākās paaudzes dimanta asmens patoloģijas zāģi EXAKT 312. Piedaloties nozares pārstāvjiem, jebkurš pārliecinājās, ka strādāt ar šo zāģi ir vēl precīzāk, drošāk, ātrāk, tīrāk un vienkāršāk kā jebkad iepriekš.

Viesojoties Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūtā “BIOR”, ražotāja pārstāvis Adrian Beuthner labprāt iepazīstināja klātesošos patoloģijas jomas ekspertus ar EXAKT 312 risinājumu. Gan Dina Cīrule (BIOR Patoloģijas nodaļas vadītāja), gan Līga Ansonska (BIOR Patoloģijas nodaļas vecākā eksperte), gan Dace Stankeviča (Latvijas Lauksaimniecības universitātes vieslektore) klātienē pārliecinājās par zāģa īpašībām, griežot paraugus. Rezultātā tika nozāģēta zoba plāksnīte vēl plānākā nekā 1mm, kuru uzreiz varēja apskatīties ar mikroskopu.

Galvenie ieguvumi, izvēloties EXAKT 312 zāģi:

  • Darbības laikā lietotājam nav iespējams sev nodarīt kaitējumu;
  • Minimāli apstrādājamā materiāla zudumi;
  • Atbilstība jaunākajiem drošības un higiēnas standartiem medicīnas jomā (EN ISO 13849-1);
  • Izcila griezuma virsmas kvalitāte;
  • Mobilitāte un universāls lietojums;
  • Ļoti viegli darbības un lietošana;
  • Augsta uzticamība un zemas ekspluatācijas izmaksas.

Precīzi, droši, ātri un higiēniskai: EXAKT 312 dimanta asmens zāģis ir īpaši izstrādāts visaugstākajām patoloģijas prasībām (cilvēka un veterinārmedicīnas). Pat plānākie paraugi līdz 1-2 mm tiek brīvi sagriezti, neradot lietotājam traumas. Neatkarīgi no tā, vai mīkstajos audos, kaulos vai implantos ir kaulu audu struktūra, viss var tikt sagriezts ātri un viegli. Iegūtie rezultāti ir ievērojami arī ar sagriezto sekciju virsmas kvalitāti, ko neviena cita griešanas metode līdz šim nav nodrošinājusi. Griezuma pirmo pārbaudi parasti var veikt nekavējoties bez turpmākas apstrādes.

Noskaties VIDEO ŠEIT.

Lai uzzinātu vairāk EXAKT 312 zāģi, sazinies ar produktu speciālisti Gunu Bāliņu-Savicku (guna.balina@bioavots.lv), kura labprāt iepazīstinās ar plašām rīka sniegtajām iespējām, kā arī sagatavos tieši Jūsu vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu.

© BIOAVOTS SIA 2021