In English Latviski
Bureau Veritas

Iegūta prestiža starptautiskā kvalitātes zīme – ISO 9001:2015

06.12.2017

SIA “BioAvots” arvien pilnveidojas, lai strādātu vēl labāk un apmierinātu ikkatra klienta vēlmes vēl augstākā līmenī. Lepojamies, ka esam ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu un ka esam ieguvuši ISO sertifikātu darbā ar laboratorijas produktiem un iekārtu servisam.

Starptautiskais sertifikāts apliecina, ka kopš 2017.gada decembra SIA “BioAvots” pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša standartam prasībām laboratorijas iekārtu un diagnostikas reaģentu tirdzniecībā un laboratorijas iekārtu servisā, tai skaitā, uzstādīšanā, lietotāju apmācībā, garantijas un pēcgarantijas apkopē un servisā.

Šis sasniegums ir SIA "BioAvots" darbinieku kopīgā darba rezultāts, kas apliecina, ka uzņēmums ir efektīvi strādājis, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu kvalitātes vadības sistēmu. Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām klientu prasībām pēc visaugstākā līmeņa kvalitātes ir vitāli nepieciešama ikviena uzņēmuma turpmākai izaugsmei jebkurā darbības nozarē. Uzņēmums tiecas pēc nepārtrauktas vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sasniedzot sertifikāciju. Par partneri sertifikācijas procesā tika izvēlēts Bureau Veritas.

Paldies par esošo sadarbību! Vienmēr esam likuši uzsvaru uz nepieciešamību nepārtraukti pilnveidoties un sniegt pievienoto vērtību saviem sadarbības partneriem un klientiem. Ceram uz vēl sekmīgāku turpmāko sadarbību!

APSKATĪT SERTIFIKĀTU

© BIOAVOTS SIA 2021