In English Latviski
Bureau Veritas

Olympus mikroskopija – pētniecības un klīnisko risinājumu sistēmas Latvijā

06.11.2017

Mikroskopijai ir nozīmīga loma katras laboratorijas ikdienas darbplūsmā. Katrs mikroskops ir sarežģīta sistēma, kas palīdz saskatīt to, kas slēpts cilvēka acij. Šeit talkā nāk plašā klāstā pieejamās Olympus mikroskopu sistēmas, kas piemērotas gan darbam pētniecībā, gan klīnikās.

Esam gandarīti, ka šobrīd SIA “BioAvots” sekmīgi uzsācis sadarbību ar Olympus - attēlveidošanas sistēmām katram pielietojumam. Mikroskopi ideāli piemēroti visiem, kuri strādā ar rutīnas mikroskopiju, makrofluorescenci un stereomikroskopiju, šūnu kultūrām, pētniecību, dzīvo šūnu attēlveidi, bioluminiscenci, konfokālo attēlveidi, neirozinātņu attēlveidi, patoloģiju, citoloģiju un daudziem citiem pētniecības virzieniem. Pēc lietotāja vēlmēm ir iespēja nodrošināt demo sistēmu.

Iepazīstiet tuvāk Olympus mikroskopijas risinājumus jau tūlīt:

  • Invertie (apgrieztie) mikroskopi: Pilnīgi motorizētas un automatizētas invertā mikroskopa sistēmas. Invertētā mikroskopa sistēma paredzēta uzlabotai dzīvo šūnu attēlveidošanai. Invertā mikroskopa sistēma ir radīta ikdienas darbam.
  • Vertikāla tipa mikroskopi: Bioloģiskais vai klīniskais mikroskops, manuālais sistēmas mikroskops, pusautomatizēts fluorescences vai automātiskais fluorescences mikroskops, polarizējošs mikroskops atkarībā no veicamās funkcijas.
  • Stereomikroskops: Tālummaiņas stereo mikroskops, stereomikroskopa sistēma, pētījumiem paredzēta stereomikroskopa sistēma.
  • Zinātniskais makro-tālummaiņas mikroskops: Maksimālā fluorescences efektivitāte kombinācijā ar stereo novērošanas funkciju. Optimizēta augsta NA optika ar minimālu automātisku fluorescenci. Viengabala novērošana (no 4x līdz 125x) ar tālummaiņu līdz 31 reizei.
  • Diska konfokālais mikroskops: Diskveida  iekārta, kas paredzēta konfokālai attēlveidošanai. Sistēmai ir pieejama izšķirtspējas uzlabošana, novēršot ārpus fokusa izplūšanu. Rentabla optiskā šķirošana. Vienkāršas darbības.
  • Virtuālo priekšmetstikliņu mikroskops: Ātra visa priekšmetstikliņa skanēšana. Augstākās izšķirtspējas skanēšana. Datu pārvaldība un attālināta piekļuve ar NISSQL. Paredzēts augstas caurlaidības pētījumiem un patoloģijai.

Aicinām iepazīties tuvāk ar katru no Olympus mikroskopijas sistēmām MĀJASLAPĀ.

Ja ir radusies interese, labprāt pastāstīsim vairāk! Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA “BioAvots” komandu pa e-pastu info@bioavots.lv vai produktu speciālisti Gunu Bāliņu-Savicku (guna.balina@bioavots.lv) personīgi. Labprāt palīdzēt atrast optimālāko risinājumu tieši Jūsu vajadzībām!

Uz drīzu sazināšanos!

© BIOAVOTS SIA 2021